Переробка макулатури в Україні

Макулатура може бути повноцінним замінником таких різновидів напівфабрикатів і первинної сировини, як деревна і паперова маса, а також целюлоза. В умовах виснаження природних ресурсів актуальність переробки макулатури надзвичайно висока. В Україні з року в рік з'являється все більше підприємств і організацій, які здійснюють переробку паперових відходів для подальшого використання отриманої сировини.

Статистика свідчить про те, що близько 30% макулатури утворюється в процесі життєдіяльності звичайних громадян, інша частина - це відходи, вироблені промисловими і комерційними організаціями. Переробка макулатури передбачає скупку паперових відходів і подальшу переробку на спеціалізованих заводах.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» - надійний діловий партер, співпраця з яким є основою досягнення бажаного результату. Переробка макулатури є одним з пріоритетних напрямків діяльності підприємства. Виробничі потужності заводу дозволяють ефективно переробляти великі партії макулатури з витяганням високоякісного вторинної сировини для виробництва паперових виробів.

Технологія переробки макулатури складається з таких основних етапів:
  • Розпуск макулатури на волокна.
  • Очищення отриманої суспензії макулатурної маси від різних домішок і нерозпустившихся шматочків макулатури.
  • Тонка очистка суспензії макулатурної маси.
  • Для переробки застосовується сучасне високотехнологічне обладнання, що дозволяє отримувати вторинну сировину високої якості.

Як замовити переробити макулатуру


Замовлення на переробку макулатури можна оформити по телефону, вказаному на сайті ЗВПП «Регіон-2001». Прийом паперових відходів приймається не тільки в межах Києва та Київської області, а й по всій території України. Ефективна переробка макулатури - економія ресурсів, турбота про навколишнє середовище. При бажанні до цього процесу може долучитися кожен.

Ми завжди надамо послуги переробки макулатури з доставкою в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ