Замовлення демонтажу стін в Україні

Замовлення демонтажу стін - послуга, актуальна для тих, хто запланував капітальний ремонт в житловому або нежитловому приміщенні. Як правило, демонтаж стан потрібний, коли є намір розширити простір за рахунок з'єднання декількох приміщень. Здійснення такого капітального перепланування вимагає отримання відповідного дозволу на виконання демонтажних робіт.

Відомо, що стіни бувають несучі і не несучі, а також зовнішні та внутрішні. Для виготовлення стін застосовуються різні матеріали: бетонні панелі, монолітний бетон, азбесто-цемент, цегла та ін., що обов'язково потрібно враховувати перед початком виконання демонтажних робіт.

Демонтаж стін є технічним складним і досить небезпечним заходом, тому виконання таких робіт доцільно довіряти виключно професіоналам. Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» є сертифікованим офіційним підрядником в області будівельного демонтажу. Географія діяльності компанії охоплює не тільки Київ (область), а й всю територію України - виїзд фахівців можна замовити в будь-який населений пункт країни. Висококваліфікованим фахівцям підприємства, що володіє багаторічним досвідом роботи, під силу реалізація найскладніших проектних рішень, безпечний і безшумний демонтаж стін гарантований. У роботі використовується виключно професійне високотехнологічне обладнання, а також інноваційні технології демонтажу, зокрема метод алмазного різання.

Вартість демонтажу стін

Вартість демонтажу стін залежить від багатьох факторів - в першу чергу слід враховувати тип матеріалу, з якого виготовлені стіни, а також їх товщину, чи присутня штукатурка на стінах, чи мається армування, чи є можливість використання обладнання та спецтехніки. Залежно від зазначених параметрів проводиться вибір технології демонтажу. При оформленні замовлення на демонтаж стін представник підприємства «Регіон-2001» може озвучити тільки орієнтовну вартість робіт, остаточну - оголосить фахівець після виїзду на об'єкт і врахування всіх факторів, що визначають даний параметр. «Регіон-2001» пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці - доступні демократичні ціни на весь перелік заявлених послуг, високоякісний сервіс, завжди надійний результат.

Ми завжди надамо послуги з демонтажу стін в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ