Оренда навантажувача - замовлення в Україні

Спочатку навантажувачі використовувалися в якості допоміжного обладнання для доставки будівельних матеріалів на будмайданчиках. Однак сьогодні навантажувальні машини застосовуються не тільки в будівельній сфері, але і в промисловості, сільському господарстві, в торгівлі, в житлово-комунальному господарстві.

Основним завданням навантажувача є підняття і транспортування і складування великогабаритних важких вантажів за допомогою спеціалізованих пристосувань або вил. Залежно від моделі навантажувача можливе використання штучних і полетірованних вантажів, а також сипучих матеріалів.

Вибір спецтехніки зазначеного типу необхідно здійснювати, враховуючи основні характеристики такого виду техніки: тип двигуна, його потужність; максимальну висоту підняття вантажу, вантажопідйомність агрегату.

Залежно від типу підйомного пристрою розрізняють ковшові, вилочні навантажувачі, а також агрегати, в яких підйомний пристрій знаходиться збоку. За типом шасі навантажувачі бувають дизельними, електричними, бензиновими і газовими. Розрізняють також триколісні і чотириколісні моделі.

Послуги оренди навантажувача в Україні
Послуги оренди навантажувача надає заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001». Автопарк підприємства складається з сучасної спеціалізованої техніки різного призначення, яка підтримується в ідеальному стані, регулярно проходить техобслуговування. «Регіон-2001» - кращі умови співробітництва, високоякісний сервіс, демократичні ціни.

Оформити замовлення на оренду навантажувача можна по телефону, який вказаний на сайті підприємства. Компетентні представники компанії допоможуть вибрати техніку, яка ідеально підходить для вирішення поставлених задач. Навантажувач можна орендувати для роботи в Києві (області), а також у всіх містах України, можлива як погодинна оренда, так і довгострокова. У кожному конкретному випадку вартість оренди обмовляється індивідуально з огляду на те, що вона залежить від багатьох факторів (наробітку агрегату, його типу, тривалості оренда, кількості робочих змін і ін.).

Ми завжди надамо в оренду навантажувач в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ