Оренда маніпулятора - замовлення в Україні

Сучасне будівництво не обходиться без застосування спеціалізованої техніки для навантаження, розвантаження, переробки і транспортування різних вантажів. Кожна одиниця спеціалізованої техніки призначена для вирішення певних завдань.

Раніше для транспортування і вантаження різних вантажів та будівельних матеріалів спільно використовувалися підйомні крани і самоскиди, проте останнім часом для аналогічних цілей все більше застосовуються крани-маніпулятори.

Маніпулятор - це різновид спеціалізованої техніки, одночасно поєднує в собі функціональні можливості підйомника, вантажного автомобіля та навантажувача. Такі агрегати відрізняються великою вантажопідйомністю, високою швидкістю вантаження і маневреністю в обмежених умовах, техніка застосовується для перевезення вантажів вагою від 3-х до 12-ти тонн. Незаперечною перевагою кранів-маніпуляторів є можливість точного позиціонування вантажів

Функціональні можливості та прекрасні експлуатаційні характеристики маніпуляторів, безсумнівно, повинні спонукати до покупки такої техніки, однак якщо використання агрегату потрібно тільки в одиничних випадках, доцільніше розглянути рішення про оренду маніпулятора через високу вартість техніки.

При виборі маніпулятора в першу чергу потрібно орієнтуватися на вантажопідйомність агрегату - від даного параметра залежать його функціональні можливості.

ЗВПП «Регіон-2001» надає в оренду сучасні маніпулятори кращих торгових марок на найвигідніших умовах. Можлива доставка спецтехніки по Києву (області), а також по всій території України.

Послуги оренди маніпулятора в Україні

Сьогодні послуги оренди маніпуляторів в Україні пропонують багато організацій, важливо вибирати компанії з перевіреною репутацією, з досвідом роботи на ринку послуг оренди. Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» - надійний діловий партнер, що пропонує послуги оренди спеціалізованої будівельної техніки на найвигідніших для клієнта умовах. Для постійних клієнтів передбачені додаткові знижки.

Ми завжди надамо в оренду маніпулятор в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ