Оренда бетононасоса в Броварах - замовлення в Україні

Оренда бетононасоса може в рази прискорити всі процеси, які відбуваються на будівельному майданчику. З такою спеціалізованою технікою виробляється безперебійна подача бетону (в горизонтальному і вертикальному напрямку), в тому числі - у великих обсягах, а також заливка бетонної суміші в важкодоступних місцях.

З огляду на те, що закупівля та обслуговування бетононасосів в даний час обходиться недешево, багато які розвиваючіся будівельні компанії та фірми вдаються до послуги оренди такої спеціалізованої техніки.

За типом конструкції бетононасоси бувають двох типів:

Автобетононасос - пристрій на базі автомобільного шасі, оснащене розбірною системою подачі бетонної суміші, а також обладнанням для подачі розчину під тиском на певну відстань. Така мобільна техніка, оснащена стрілою, переважно використовується на будмайданчиках з ускладненим під'їздом. Бетононасос такого типу безперешкодно пересувається по будівельному майданчику, здатний подавати бетонну суміш в будь-яку течку. Використання автобетононасоса дозволяє одночасно обслуговувати декілька будівельних майданчиків, що дуже вигідно, як з фінансової точки зору, так і з міркувань економії часу.
Бетононасос стаціонарного типу застосовується для прийому свіжоприготованого бетонного розчину і подальшої його подачі до місця призначення. Такі бетононасоси працюють за рахунок застосування електричних і дизельних двигунів. Вартість оренди стаціонарного бетононасоса нижче, ніж автобетононасоса.
Послуги оренди бетононасоса в Україні
Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає в оренду сучасні бетононасоси всіх типів в Києві (області), також можлива доставка спецтехніки в будь-який населений пункт України. Підприємство надає техніку в оренду як на декілька годин, так і на тривалий період - в кожному разі на максимально вигідних для клієнта умовах.

Економічна вигода оренди бетононасоса буде повною мірою виправдана, якщо правильно вибрати таку техніку по всіх параметрах. Компетентні представники підприємства «Регіон-2001» допоможуть вибрати агрегат, який буде оптимальною технікою для вирішення певних завдань на будмайданчику. Вартість оренди спецтехніки залежить від багатьох факторів, обговорити всі умови співпраці можна по телефону при оформленні замовлення на оренду бетононасоса.

Ми завжди надамо в оренду бетононасос в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.

Продаж та доставка бетону в Броварах і Броварському районі


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ