Цивільне будівництво - замовлення і оплата в Україні

У будівельній сфері цивільне будівництво - це одне з найбільш розвиваючихся напрямків. Об'єкти такого типу будівництва умовно можна розділити на такі споруди:

житлові будівлі, що використовуються для тимчасового та постійного проживання людей (особняки, багатоповерхові будинки, інтернати, гуртожитки, готелі);
громадські будівлі та об'єкти, які застосовуються в цілях, не пов'язаних з виробництвом.
Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері цивільного будівництва. На підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, які в своїй роботі використовують не тільки глибокі знання в будівельній сфері, а й інноваційні технології, а також високотехнологічне обладнання. Цікавить цивільне будівництво в самі стислі терміни і недорого - підприємство «Регіон-2001» допоможе повною мірою реалізувати такий намір.

Послуги цивільного будівництва

Сьогодні послуги цивільного будівництва пропонують багато будівельних організацій, компаній та фірм. Правильний вибір підрядника - не тільки запорука ефективних капіталовкладень, але і впевненості в надійності, практичності і безпеці нового об'єкта будівництва. Підприємство «Регіон-2001» пропонує своїм клієнтам найкращі умови співпраці, результат якого виправдає всі очікування.

Однією з основних особливостей будівництва зазначеного типу є його комплексний характер. Так, забудова житлового кварталу ще на етапі проектування передбачає зведення різних громадських установ - медичних центрів, навчальних і виховних закладів, магазинів і т.д. На завершальному етапі проводиться облагороджування прилеглих територій: пристрій доріг, тротуарів, озеленення вулиць і т.д.

Основні стадії цивільного будівництва:

  • обгрунтованість необхідності зведення нового об'єкту будівництва;
  • розробка проекту;
  • складання кошторису на виконання робіт;
  • організація будівельних робіт;
  • здача об'єкта в експлуатацію.

Ми завжди надамо послуги з цивільного будівництва в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ