Промислове будівництво - замовлення і оплата в Україні

В Україні промислове будівництво - досить перспективний і активно розвиваючийся напрямок. Багато фірм і будівельних компаній заявляють про те, що надають послуги в даній сфері. Однак знайти дійсно відповідального підрядника, якому можна довірити зведення нового об'єкту промисловості - непросте завдання.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» - ваш надійний діловий партнер. Послуги промислового будівництва - один із пріоритетних напрямків діяльності підприємства «Регіон-2001». Клієнти компанії завжди можуть розраховувати на високоякісний сервіс, надійність результату з гарантією якості, а також демократичні ціни на весь спектр заявлених послуг.

Особливості промислового будівництва

Промислове будівництво - це зведення нових великогабаритних об'єктів спеціального призначення. На практиці - це тривалий трудомісткий процес, що вимагає істотних капіталовкладень. Надійність, довговічність, безпека нового об'єкта будівництва залежить від того, якою мірою будівництво промислових будівель і споруд було виконано відповідно до нормативної документацією і загальноприйнятими стандартами.

Будівництво промислових об'єктів здійснюється з дотриманням таких загальноприйнятих принципів:
  • застосування маловідходних / безвідходних технологій;
  • забезпечення безпеки нового об'єкта будівництва;
  • виконання вимог ресурсо- та енергозбереження, економічності;
  • прив'язка виробничої території до міського зонуванню;
  • виконання противибухових і протипожежних вимог;
  • забезпечення надійних інженерно-технічних комунікацій;
  • поділ людських і транспортних потоків;
  • захист споруди від електромагнітних полів, вібрацій, шуму.

Послуги промислового будівництва в Україні


Повний спектр послуг у сфері промислового будівництва надає ЗВПП «Регіон-2001». Штат підприємства складається з висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи. Плідна співпраця з найбільшими промисловими підприємствами України ще раз доводить, що «Регіон-2001» є надійним діловим партнером і відповідальним підрядником. Замовити послуги підприємства, а також обговорити всі аспекти співробітництва можна по телефону. «Регіон-2001» - якість, надійність, результат, який виправдає всі ваші очікування.

Ми завжди надамо послуги промислового будівництва в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ