Монолітне будівництво - замовлення і оплата в Україні

Заготівельно-виробниче підприємство «Регіон-2001» спеціалізується на виробництві різних будівельних матеріалів, є виконавцем генпідрядних та будівельно-монтажних робіт, пропонує професійні послуги зі зведення споруд і будівель будь-якої складності за технологією монолітного будівництва. Фахівці підприємства «Регіон-2001» успішно працюють, як за стандартними, так і за індивідуальними проектами.

Застосування технології монолітного будівництва дозволяє в самі стислі терміни зводити споруди та будівлі будь-якої поверховості і форми, такий метод успішно застосовується для виконання найскладніших будівельних проектів.

Незаперечною перевагою технології монолітного будівництва є можливість здійснення робіт в будь-який час року. Собівартість нового об'єкта будівництва також грає важливу роль. Варто відзначити, що споруди, виконані з моноліту, на 15-20% легше цегляних. Завдяки зменшеній вазі конструкції знижується матеріаломісткість фундаментів, як наслідок - знижуються витрати на будівництво. Застосування мінімальної кількості одиниць спецтехніки для виконання робіт також знижує собівартість нового об'єкта будівництва.

Залежно від типу конструкції розрізняють збірно-монолітні і безпосередньо монолітні споруди та будівлі. В будинках першого типу несучі елементи робляться монолітними, а зовнішні стіни виконують з панелей, цегли, інших матеріалів. Використання опалубних високотехнологічних систем (тунельної і щитової) дозволяє істотно збільшити конкурентоспроможність монолітного будівництва.

Послуги монолітного будівництва в Україні


Далеко не всі з багатьох компаній та будівельних організацій, що функціонують на українському ринку, забезпечують дійсно високоякісне монолітне будівництво. У будь-якому випадку варто віддавати перевагу професіоналам з досвідом роботи і хорошою репутацією. Підприємство «Регіон-2001» ваш надійний діловий партнер. Замовити послуги монолітного будівництва можна за телефоном, який міститься на сайті ЗВПП «Регіон-2001».

Ми завжди надамо послуги монолітного будівництва в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ