Будівництво каркасних будинків - замовлення в Україні

Будівництво будинків за каркасною технологією в Україні набуває все більшої популярності. Раніше дачні та заміські будинки будували переважно з цегли, колод, клеєного бруса. Каркасний будинок - теплий, довговічний, відрізняється легкістю, прекрасними звуко- і теплоізоляційними якостями, а також іншими перевагами. Каркасна технологія дозволяє більш раціонально використовувати матеріали, як наслідок - економити грошові кошти і час.

Монтаж каркаса будинку проводиться на готовий фундамент, далі здійснюється обшивка каркаса утеплювачем, поверх якого кріпляться стінові плити, або ж погонажний матеріал. Для зовнішнього оздоблення стін можуть бути використані самі різні матеріали: сайдинг, декоративний камінь, штукатурка, дерево і т.д. Порівняно з будинками з цегли, споруди, виконані за каркасною технологією, мають меншу товщину стін (наприклад, 15 см в порівнянні з 50 см). Незаперечною перевагою каркасних будинків є відсутність усадки. Будівництво таких будинків на готовий фундамент можна робити в будь-який час року, причому - в надкороткі терміни без втрати на якості вироблених робіт.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» - надійний підрядник, якому дійсно можна довірити будівництво каркасного будинку будь-якої складності. Підприємство веде тісну співпрацю з відомими компаніями - постачальниками матеріалів, має власний автопарк спецтехніки, застосовує інноваційні технології при виконанні будівельних робіт.

Прекрасні експлуатаційні властивості споруди зазначеного типу визначаються особливостями каркаса, який є основою будинку. Каркас складається з розміщених в строгому порядку перекриттів і балок, виконаних з просушеної високоякісної деревини. Для обробки конструктивних елементів каркаса використовуються спеціальні вогнестійкі та антисептичні склади, а також утеплювачі, які захищають дерево від дії руйнівних факторів навколишнього середовища.

Вартість будівництва каркасного будинку

Вартість будівництва каркасного будинку визначається багатьма факторами. ЗВПП «Регіон-2001» завжди готове запропонувати своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці - бездоганна якість роботи з гарантією, надійність, демократичні ціни. Замовлення на будівництво можна зробити по телефону, який вказаний на сайті підприємства.

Ми з задоволенням побудуємо каркасні будинки в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ