Будівництво дачного будинку - замовити в Україні

Напевно, не знайти такого міського жителя, який не мріяв би про власний дачний будиночок, в якому можна відпочити на свіжому повітрі від суєти і забрудненості міста, насолодитися природою, свіжим повітрям. Як правило, дачний будинок в першу чергу асоціюється з комфортом. Однак кожна людина в поняття «комфорт» вкладає щось своє - тут вже стоїть питання смакових уподобань, статусу, та й фінансових можливостей.

Будівництво заміського будинку - вельми відповідальний захід. У теперішній час в Україні досить багато будівельних компаній і організацій, які готові заявити про надання послуг зазначеного типу. Правильний вибір підрядника - запорука успіху, не варто забувати про те, що тільки професіонали здатні мрію перетворити в реальність.

Для ЗВПП «Регіон-2001» будівництво дачних будинків - один із пріоритетних напрямків діяльності. Підприємство є відповідальним діловим партнером, надійним підрядником, про що свідчить тісна співпраця з провідними компаніями і підприємствами України, а також багаторічний досвід роботи на ринку будівельних послуг. Для проведення будівельних робіт обов'язково необхідно мати всі необхідні дозвільні документи - «Регіон-2001» ніколи не має проблем з формальностями.

Вартість будівництва дачного будинку


Будівництво заміського будинку починається з розробки проекту. Фахівці підприємства «Регіон-2001» завжди готові запропонувати своїм клієнтам найоригінальніші, креативні, раціональні проекти дачних будинків, розроблені з урахуванням усіх побажань і вимог замовника. На підставі проекту будинку складається розрахунковий кошторис на будівництво. Вартість будівництва дачного будинку визначається цілим рядом факторів: ступінь складності проекту, тип використовуваних матеріалів, залучення певних одиниць техніки, особливостей комунікацій і т.д. «Регіон-2001» - вигідні доступні ціни, гарантія якості на виконання будівельних робіт, стислі терміни будівництва, надійність.

Ми завжди надамо послуги з будівництва дачного будинку в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ