Будівництво будинку «під ключ» - замовлення в Україні

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає комплексне вирішення питань, пов'язаних з будівництвом нового будинку - будівництво «під ключ». Компанія є одним з провідних підрядчиків не тільки в Києві (області), а й по всій території України. Довіряючи виконання робіт підприємству «Регіон-2001», можна на 100% бути впевненими в надійності результату.

З появою послуги «будівництво під ключ» багато проблем втратили свою актуальність. Переваги такої послуги очевидні:

Комплексний підхід. Коли над розробкою проекту будинку і втіленням цього проекту на будівельному майданчику займається одна організація, з усією впевненістю можна припускати, що очікуваний результат роботи буде досягнутий, причому - в самі стислі терміни.

Економія грошей і матеріалів. Після складання проекту будинку фахівці підприємства «Регіон-2001» проведуть всі необхідні розрахунки по необхідній кількості матеріалів. Враховуючи, той факт, що підприємство є постачальником сучасних будматеріалів власного виробництва, собівартість будівництва буде мінімальною.

Наявність всієї необхідної спецтехніки на будмайданчику. Замовляючи послугу будівництва будинку «під ключ» в компанії «Регіон-2001», можна не турбуватися про те, що на будмайданчику буде недолік будь-якої спецтехніки. Підприємство має власний автопарк сучасної спеціалізованої техніки - надійної, високопродуктивної, функціональною.

Економія часу. Будівництво в самі стислі терміни без втрати на якості виконання робіт - один з головних принципів підприємства «Регіон-2001». Висококваліфікований персонал, використання інноваційних технологій та високоякісних матеріалів в роботі, потужна виробнича база підприємства - ті чинники, які дозволяють виконувати замовлення в точно обумовлені терміни.
Гарантія якості на весь спектр надаваних послуг. На кожному етапі будівництва провадиться контроль якості роботи.

Вартість спорудження будинку «під ключ»


Вартість спорудження будинку «під ключ» залежить від багатьох факторів. При оформленні замовлення по телефону буде озвучена орієнтовна вартість, точні дані будуть відомі після складання кошторису. Своїм клієнтам підприємство «Регіон-2001» пропонує найкращі умови співпраці, в тому числі - найнижчі ціни на весь спектр будівельних послуг. Незабаром будинок мрії перетвориться на реальність.

Ми завжди надамо послуги будівництва будинку «під ключ» в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ