Будівництво будинків, котеджів - замовлення в Україні

В даний час в Україні функціонує безліч будівельних фірм, компаній і організацій, які надають послуги в сфері будівництва котеджів і заміських будинків. Така тенденція в першу чергу викликана попитом на вказаний вид послуг - все більша кількість людей прагне створити комфортні умови проживання для себе і своєї сім'ї.

Будівництво будинку та котеджу - досить відповідальне завдання, що вимагає істотних капіталовкладень. Різноманітність проектів будинків, технологічних рішень, планувань, найширший асортимент будівельних матеріалів часто вводять в замішання тих, хто планує будівництво будинку. Дуже важливо правильно вибрати підрядника, щоб фінансові витрати були виправдані.

ЗВПП «Регіон-2001» надає повний спектр послуг в сфері будівництва котеджів і заміських будинків. Розробка високоякісного проекту - перший і найвідповідальніший етап при зведенні будь-якого об'єкта будівництва. На підприємстві «Регіон-2001» працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. При розробці проектів будинків ми враховуємо безліч факторів: побажання і переваги замовника, природні особливості території під будівництво, довколишню інфраструктуру, тип забудови прилеглої території і т.д. Споруда будинків, котеджів «під ключ» дозволить істотно заощадити кошти. ЗВПП «Регіон-2001» надає будівельні послуги на підставі відповідних ліцензій та всіх необхідних дозвільних документів.

Географія діяльності нашого підприємства охоплює не тільки Київ і область, ми працюємо з виїздом в будь-який населений пункт України. Замовити послуги підприємства «Регіон-2001», обговорити всі нюанси співпраці, обов'язки сторін можна за телефоном, який вказаний на сайті.

Вартість будівництва будинків і котеджів

Паралельно зі створенням проекту будинку розробляється орієнтовний кошторис будівництва, який включає прив'язку нового об'єкта будівництва на земельній ділянці, розробку котловану, укладання фундаменту, облаштування стін і перегородок, утеплення даху будинку.

На формування вартості заміського будинку або котеджу безпосередньо впливає складність проектування, застосування певного типу і кількості будівельної спецтехніки, якість і вартість обраних будівельних матеріалів. Заготівельно-виробниче підприємство «Регіон-2001» завжди пропонує своїм клієнтам конкурентні ціни на весь перелік заявлених послуг.

Ми завжди надамо послуги з будівництва будинків, котеджів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ