Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001"

Ми номер один!

Київська обл., Броварський р-н,
смт. Велика Димерка,
вул. Промислова, 19

Подивитися на карті

+38 (04594) 6-90-25

+38 (04594) 6-97-57

+38 (067) 504-77-58

+38 (067) 127-77-27

+38 (050) 740-72-72

 • БЕТОН І БЕТОННІ ВИРОБИ

  БЕТОН І БЕТОННІ ВИРОБИ

 • АСФАЛЬТ ТА АСФАЛЬТОБЕТОН

  АСФАЛЬТ ТА АСФАЛЬТОБЕТОН

 • ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТЕРМІНАЛ

  ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТЕРМІНАЛ

 • БУДІВНИЦТВО І СПЕЦТЕХНІКА

  БУДІВНИЦТВО І СПЕЦТЕХНІКА

 • БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

  БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

 • ПЕРЕРОБКА ВТОРСИРОВИНИ

  ПЕРЕРОБКА ВТОРСИРОВИНИ

 • УТИЛІЗАЦІЯ

  УТИЛІЗАЦІЯ

Бетон в Броварах - замовлення і доставка в Україні

Рідкий товарний бетон являє собою суміш, приготовлену в промислових умовах, призначену для подальшого транспортування на об'єкт будівництва. Рідкий бетон являє собою один з різновидів бетонного розчину, виробленого в жорсткому, або ж сухому вигляді. Такий склад, як рідкий бетон має велику рухливість, тому його застосування можливе при зведенні цілих житлових і адміністративних комплексів. Бетон рідкої консистенції має широкий спектр застосування. Матеріал використовують при зведенні фундаментів, спорудженні мостів, автомобільних доріг, влаштуванні басейнів, а також спеціальних резервуарів і т.д. Перевагою використання рідкого бетону є можливість безпосереднього використання відразу ж після доставки, з таким матеріалом можна отримати будь-яку форму основи. Процес виробництва рідкого бетону строго регламентований. Кожен етап виробництва попередньо досліджений і узгоджений з провідними фахівцями. Такий склад в домашніх умовах отримати неможливо. Наша компанія виробляє тільки високоякісні будівельні матеріали, застосовуючи при цьому інноваційне обладнання та першокласну вихідну сировину. Замовити рідкий бетон з доставкою по Україні можна, зв'язавшись з менеджерами нашої компанії по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті. Незаперечними переваги співпраці з нами є гарантія якості від виробника на всі матеріали, низькі ціни, оперативність доставки в будь-який населений пункт країни, відповідальність компанії за збереження вантажу.

Доставка і оплата бетону в Броварах

Доставка бетону виробляється спеціалізованими вантажними транспортними засобами, які є власністю компанії. У нас в наявності постійно всі марки бетону. Можлива доставка в нічний час доби, щоб уникнути простою на об'єкті будівництва. Своїм клієнтам надаємо можливість здійснення оплати замовлення зручним способом.

Ми завжди надамо бетон з доставкою в міста: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.

Наші клієнти і партнери