У 2018 році на дороги в Україні витратять 50 млрд гривень - Омелян

2018-04-19 19:59:12
У 2018 році на дороги в Україні витратять 50 млрд гривень - Омелян
Україна розраховує профінансувати дорожню галузь в 2018 році приблизно на 50 млрд грн.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на прес-конференції в Києві у вівторок, пише ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Міністр нагадав, що з 1 січня 2018 року регіональна дороги передані на баланс місцевої влади. Крім того, з цієї ж дати почав працювати Державний дорожній фонд, надходження до якого очікуються в сумі 32,6 млрд грн.

"Також будуть виділятися кошти за додатковими бюджетними програмами, а саме: 4 млрд грн - на Go Highway, який з'єднає Балтику з Чорним морем, 2 млрд грн - на дорогу Київ-Харків-Довжанський, 2 млрд грн - на Дніпро-Царичанка-Кобеляки -Решетіловка, 2 млрд - на Харків-Богодухів-Охтирка, 1 млрд - на Житомир-Чернівці і 0,4 млрд грн - на розвиток доріг Львівської області. Близько 6,7 млрд грн заплановано надходжень від митного експерименту, але точну цифру отримаємо в середині року. Окремо впроваджуємо програму з безпеки руху ", - розповів Омеля н.

Нагадаємо, раніше про виділення з державних джерел 47,7 млрд грн на розвиток дорожньої галузі заявили в Адміністрації президента України.

Також про плани відремонтувати в Києві близько 300 км доріг заявив мер столиці Віталій Кличко.